OŚWIADCZENIE

Po 16 latach od sex afery i afery gruntowej , politycy, przypomnieli sobie o Andrzeju Lepperze. Próbują pokazać swoje racje i wiedzę. Wara wam od A.Leppera i Samoobrony Rzeczpospolitej Polskiej.

Gdzie byliście przez te 16 lat- pytam. Niszczono człowieka, partię, członków partii i co – milczeliście, akceptowaliście to, bo było wam to na rękę, zero empatii i człowieczeństwa, a dziś kiedy wam to na rękę, to chcecie się ogrzać przy Samoobronie RP. Nie akceptujemy waszych zachowań, perfidnych wystąpień telewizyjnych i wypowiedzi na nośnikach elektronicznych. Będziemy przeciwwagą dla 3 Drogi , która nie wiadomo gdzie prowadzi, oprócz tego, że uczestniczy w niszczeniu Polski. Samoobrona RP zawsze była Partią patriotyczną i taką pozostanie. Nie akceptując skręconych afer, nie akceptujemy bezprawia. Nie akceptujemy likwidacji Państwa i Narodu, nigdy nie będzie na to naszej zgody. Nie akceptujemy bezprawia UE wobec naszego Kraju. W tym miejscu należy przypomnieć stanowisko Samoobrony RP o przystąpieniu do UE, mówiliśmy – ” Do Unii tak, ale nie na takich warunkach”. To święte słowa, niestety nikt nie słuchał. To dzięki SLD i PSL mamy co mamy. To wtedy zauważono naszą słabość. Dzisiejszy stan to pokłosie tamtej umowy, której nie akceptowała Samoobrona RP, ani A. Lepper. W związku z zaistniałą sytuacją i działaniami innych Partii, wydaje się być oczywistym, że nie macie Państwo z moralnego punktu widzenia, prawa do zabierania głosu w sprawach Samoobrony RP.

Dziennikarzy polskich, proszę o szukanie inspiracji do materiałów prasowych u źródła, a nie u ludzi tworzących poboczne widowiska, będzie to z korzyścią dla odbiorców komunikatów.

Łączę wyrazy szacunku – Przewodniczący Partii Samoobrona RP – Krzysztof Prokopczyk