Aktualności

14 ROCZNICA

To już 14 lat od morderstwa smoleńskiego. I żadna narracja tego nie zmieni. Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej chyli czoła i pamięta o zbrodni. Mówią, że to nie zbrodnia. Czyli na Afganistan, Gruzję, Czeczenię, Krym, Ukrainę, napadła nie Rasija, a zielone ludziki. To tak jakby powiedzieć, że za zbrodnię smoleńską nie odpowiada Rasija, a kontrolerzy lotów. A kto im pomagał w Polsce, prędzej czy później dowiemy się. I niech wiedzą to winni, że nawet na marach/ jak Demianiuka/ Naród Polski doprowadzi do Sądu i osądzi tą zbrodnie. A dzisiaj pamiętajmy o zbrodni, uczcijmy pamięć osób zamordowanych zapaleniem zniczy pamięci i pamiętajmy po wsze czasy o tej zbrodni. S RP – Krzysztof Prokopczyk

ZAMACH

Coraz bardziej zaciska się pętla bezprawia wobec Polaków. Niszczy się Ojczyznę, młodzież, prawo, obyczaje, kulturę. Patrzymy na to i reagujemy nieadekwatnie do zagrożenia. Są w Polsce osoby, które widząc cierpienie ludzkie cieszą się i nawołują do eskalacji. Podobnie zachowywano się na zamku, gdzie wypalano oczy i pozbawiano języka Juranda ze Spychowa. Salwy śmiechu, uciechy , radości / książka i film „Krzyżacy”/. Pomyśleć, że było to wieki temu. Dziś nie zmieniło się nic, oprócz metod i narzędzi. Widać , że się boją uciec na razie do tamtych metod, ale rozwijają się, nie wiadomo jak to się zakończy, bo przywrócenie bezprawia to firmowe logo koalicji 13- grudnia. Czy Polkom i Polakom uda się to przerwać i zatrzymać – zobaczymy. Na razie dzielnie walczą rolnicy, leśnicy, pszczelarze i zagrożone grupy społeczne, ale potrzeba zaangażowania wszystkich, bo innej drogi nie ma. Jeżeli nie przystąpią do nas, do Obrońców Narodu wszyscy, mówiąc obrazowo i / Wilanów, Łomianki, Jagodno / , może zakończyć się to tak, jak nie powinno się zakończyć. Miejmy nadzieję, że będzie dobrze, bo jak wiemy nadzieja umiera ostatnia. Niedopuszczalnym było by obudzić się w kraju giermków i sług. Nie o takiej Polsce marzył Mieszko I i jego syn Bolesław Chrobry. Zróbmy wszystko by ocalić na Planecie Ziemia ta 312 tys./ km2, przynależne naszej Ojczyźnie – Polsce. Po zmartwychwstaniu Pana, czas na polskie zmartwychwstanie, zmartwychwstanie Narodu Polskiego, całego Narodu !!!

2 KWIETNIA

Dziś mija 19 rocznica śmierci Jana Pawła II , Karola Wojtyły, Papieża Polaka. 19 lat bez Ojca i sami widzimy do czego doprowadziliśmy naszą Ojczyznę, ale to nie w tym miejscu, ale boli to bardzo. Przypomnę tylko słowa Jana Pawła II wypowiedziane w Ojczyźnie :

„Polska jest matką szczególną, niełatwe są jej dzieje, zwłaszcza na przestrzeni ostatnich stuleci. Jest matką,

która wiele przecierpiała i wciąż na nowo cierpi. Dlatego też ma prawo do miłości szczególnej”

Jan Paweł II Okęcie 1983 rok

Czy tak już będzie w naszej Ojczyźnie, że cierpienie będzie wpisane w nasze codzienne życie. Najwyższy czas to zmienić. Dziś módlmy się za duszę Świętego Jana Pawła II, Papieża – Polaka

ŚWIĘTA

Nadchodzi Wielka Noc, wszystko się zmieni, inny stan udziela się i nam. Składamy tym sposobem życzenia świąteczne Polkom i Polakom, by zmartwychwstanie Pana dotyczyło także i naszego Narodu. Uwierzmy w to, że po umęczeniu, torturach, ukrzyżowaniu, może przyjść zwycięstwo, czyli pokonanie zła i szatana. Na to czeka Naród Polski. Zasługujemy na to. Niech te święta będą radosne, w domu, z rodziną. Życzymy zdrowych , błogosławionych Świąt, smacznego jajka, mokrego dyngusa, przejścia ze stagnacji i załamania, do działania, do radosnego rozwoju , ale tak jak my to rozumiemy, a nie tak jak rozumieją to obcy. Niech ta Wielka Noc będzie zmartwychwstaniem Narodu Polskiego, tego życzymy wszystkim, którzy myślą po Polsku. Życzenia śle dla Państwa Partia Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej, reprezentowana przez Przewodniczącego Partii – Krzysztofa Prokopczyka. Zawierzmy Polskę i Siebie Pani Jasnogórskiej, Matce Narodu POLSKIEGO !!!

PROŚBA

Jeżeli gdziekolwiek w Polsce zobaczycie członków junty Her Tuska , w ramach protestu podnośmy prawą rękę w górę i zaciśnijmy pięść. To znak protestu polskich Patriotów wobec junty niszczącej Polskę, Polki i Polaków , wszędzie to czyńmy. Prześlijcie to dalej, to nasz polski katechizm. Niech to będzie nasz znak rozpoznawczy, o to proszę – Krzysztof Prokopczyk

OŚWIADCZENIE

Po 16 latach od sex afery i afery gruntowej , politycy, przypomnieli sobie o Andrzeju Lepperze. Próbują pokazać swoje racje i wiedzę. Wara wam od A.Leppera i Samoobrony Rzeczpospolitej Polskiej.

Gdzie byliście przez te 16 lat- pytam. Niszczono człowieka, partię, członków partii i co – milczeliście, akceptowaliście to, bo było wam to na rękę, zero empatii i człowieczeństwa, a dziś kiedy wam to na rękę, to chcecie się ogrzać przy Samoobronie RP. Nie akceptujemy waszych zachowań, perfidnych wystąpień telewizyjnych i wypowiedzi na nośnikach elektronicznych. Będziemy przeciwwagą dla 3 Drogi , która nie wiadomo gdzie prowadzi, oprócz tego, że uczestniczy w niszczeniu Polski. Samoobrona RP zawsze była Partią patriotyczną i taką pozostanie. Nie akceptując skręconych afer, nie akceptujemy bezprawia. Nie akceptujemy likwidacji Państwa i Narodu, nigdy nie będzie na to naszej zgody. Nie akceptujemy bezprawia UE wobec naszego Kraju. W tym miejscu należy przypomnieć stanowisko Samoobrony RP o przystąpieniu do UE, mówiliśmy – ” Do Unii tak, ale nie na takich warunkach”. To święte słowa, niestety nikt nie słuchał. To dzięki SLD i PSL mamy co mamy. To wtedy zauważono naszą słabość. Dzisiejszy stan to pokłosie tamtej umowy, której nie akceptowała Samoobrona RP, ani A. Lepper. W związku z zaistniałą sytuacją i działaniami innych Partii, wydaje się być oczywistym, że nie macie Państwo z moralnego punktu widzenia, prawa do zabierania głosu w sprawach Samoobrony RP.

Dziennikarzy polskich, proszę o szukanie inspiracji do materiałów prasowych u źródła, a nie u ludzi tworzących poboczne widowiska, będzie to z korzyścią dla odbiorców komunikatów.

Łączę wyrazy szacunku – Przewodniczący Partii Samoobrona RP – Krzysztof Prokopczyk